פינוי דירה לקראת שיפוץ

לקראת השנה החדשה ההולכת וקרבה מגיע גם השלב שבו רבים וטובים בוחרים לערוך שיפוצים בבית. השיפוצים יכולים להפוך סביבת מגורים מיושנת או פחות מותאמת לצרכים לבית בעל מראה חדש לגמרי ואין לכך תקופה טובה יותר מאשר סיומה של שנה.

לקראת השיפוץ המתוכנן כדאי מאוד לשקול תהליך מקדים של פינוי דירה. פינוי זה יכול להיות חלק מההתחדשות והוא יכול לסייע בדבר נוסף. לאחר סילוק חפצים מיותרים או פסולת בלתי שימושית אפשר לגלות היבטים נוספים שהיו מוסתרים. כעת אפשר באמת להתחיל בהכנות לביצוע העבודות, השיפוץ והעיצוב.

הפינוי כמקצוע

עבודות של פינוי דירה יכולות כיום להתבצע בצורה אפקטיבית ויעילה באמצעות חברות מתמחות. חברות אלה מבצעות את הפינוי כאשר לעיתים השירות נעשה אפילו בחינם. במידה ומדובר על פינוי של מיטלטלין שאין בהם צורך, המפנים לוקחים אותם, מוכרים אותם או משפצים אותם וכך מבוצע המימון – בצורה עקיפה.

כאשר בוחרים חברת פינוי יש חשיבות לכמה נקודות שצריך לזכור:

  • שירות מקצועי – עדיף לבחור חברה מקצועית, שעוסקת בפינוי תכולות וחפצים שונים באופן קבוע. פינוי שאיננו מקצועי יכול ליצור נזקים או להימשך זמן ארוך ללא צורך.
  • אמינות – חשוב גם להקפיד על בחירה בחברה אמינה, בעלת מוניטין ואחריות. חברה אמינה תבצע את עבודתה כהלכה, ולעיתים גם תקפיד על חתימת חוזה מסודר, הכולל גילוי נאות. חשוב להחליט מראש מה קורה עם הציוד שמפנים, האם כולו עובר לרשות המפנים, האם יש חפצים שמועברים לידי בעל הבית לאחר בחינה וכיוצא בזה.
  • סדר וניקיון – יש להקפיד לוודא מראש שמדובר על שירות שנעשה בצורה מסודרת, תוך שמירה על ניקיון וסדר בבית או בכל מקום אחר שבו נעשה הפינוי (אפילו משרד, מחסן וכן הלאה). כאשר מבצעים את העבודה תוך שמירה על הסדר, לא צריך לבטל זמן לריק. בצורה כזאת ניתן להתקדם ולהמשיך בשיפוצים ללא עיכוב וללא בזבוז זמן.

יתרונות חשובים

הבחירה בפינוי דירה מקצועי בטרם מתחילים בשיפוצים חשובה לא רק בזכות המראה החדש והיכולת לראות מה באמת טעון שיפור. יתרונות נוספים יהיו:

  • חיסכון בזמן – כאשר לא צריך לבצע את הפינוי באופן עצמאי אפשר להקדיש את הזמן לדברים חשובים יותר. עבודה, בילוי עם הילדים, עבודה מול מעצב הפנים וכן הלאה.
  • הימנעות מקנסות – השלכת פסולת ופרטים לא נחוצים איננה יכולה להיעשות באופן פירטי. השלכת פסולת במקום לא מורשה גוררת קנסות.
  • שירותים נלווים – חלק מחברות הפינוי מציעות גם שירותים נלווים כגון פירוק רהטים גדולים, פעולות ניקיון ועוד.

תחת קטגוריית: • נדל"ן   

קצת על המחבר:RSSתגובות (0)

מעקב קישורים חוזרים

השאר תגובה
אם תרצה תמונה שתפורסם עם התגובה, לך לגראואטר.